Inne ligi

Di Maria zabawił się z Ronaldo. Portugalczyk musiał ratować się faulem [WIDEO]

Screen // Twitter / AlbicelesteTalk

W czwartek wieczorem Al-Nassr przegrało drugi mecz towarzyski. Tym razem saudyjski klub musiał uznać wyższość Benfiki, której jednym z liderów jest od niedawna Angel Di Maria. W jednej z akcji Argentyńczyk zabawił się z… Cristiano Ronaldo. Na tyle, że Portugalczyk musiał ratować się faulem.

Przygotowania Al-Nassr nie idą po myśli saudyjskiego klubu. Najpierw przegrał on 0:5 z Celtą Vigo, a teraz nie miał szans z Benfiką, z którą przegrał 1:4. Nie pomógł Cristiano Ronaldo, który opuścił boisko w 84. minucie (miał zrobić to wcześniej, ale poprosił trenera o kilka dodatkowych minut).

Bezradność CR7 na tle rywala lepszego od jego zespołu widoczna była nie tylko na tle drużynowym, ale także w starciach indywidualnych. W pewnym momencie Portugalczyka w efektowny sposób ograł jego były kolega z Realu Madryt, Angel Di Maria.

Przed Al-Nassr jeszcze dwa mecze towarzyskie. W najbliższy wtorek klub z Arabii Saudyjskiej zagra z PSG, a w czwartek zmierzy się z Interem Mediolan.