Sport 247

O nas

„Krótka Piłka” została powołana do życia w 2017 roku. Początkowo ograniczała się do działania w obszarze mediów społecznościowych, gdzie budowała grupę odbiorców związanych z marką. Na początku bardziej było to jednak raczkowanie, niż bieg czy chociażby marsz. Po utworzeniu fundamentów w największych platformach społecznościowych, jak Facebook, Instagram i Twitter, Krótka Piłka postawiła kolejny krok, tworząc portal internetowy.

„Krótka Piłka” to nie tylko social media. To także nie tylko portal internetowy. To miejsce, w którym każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Aktualności, felietony, wywiady, czy sekcje humorystyczne. Otwarci jesteśmy także na pisanie o innych sportach. Przede wszystkim jesteśmy jednak dumni z tego, że na pierwszym miejscu stawiamy dobro czytelnika. Chcemy stworzyć coś więcej, niż tylko kolejny, zwykły projekt piłkarskiej strony internetowej.

Obecnie nie jesteśmy w stanie zatrudniać, ale jeśli chcesz pisać, a nie masz gdzie tego robić, chętnie przyjrzymy się twoim tekstom i być może opublikujemy jeden z nich na łamach portalu. Zajrzyj do zakładki „Kontakt” i napisz do nas 🙂