Hiszpania

Vinicius Junior zaprosił na mecz chorego kibica z Polski. Opłacił mu podróż i zaprosił do domu

Screen: X/quillobarrios

Wspaniałym gestem popisał się Vinicius Junior. Jeden z najlepszych piłkarzy Realu Madryt zaprosił chorego kibica z Polski na mecz „Królewskich”. Dodatkowo zawodnik opłacił kibicowi przelot oraz hotel, a do tego zaprosił go do siebie do domu.

„Nie mogliśmy tego wczęsniej zdradzić, żeby nie psuć niespodzianki. Marzenia czasami się spełniają. Kobieta na nagraniu, podekscytowana i wdzięczna, to mama Pawła. Dziś Paweł był w domu. To dla mnie szczęśliwy dzień. Dziękuję wam wszystkim, dziękuję Viniciusowi” – napisał na portalu X jego użytkownik Quillo Barrios, hiszpański YouTuber.

To właśnie na nagraniu wspomnianego YouTubera pojawiło się nagranie, na którym widzimy Pawła, kibica chorego na porażenie mózgowe. Jest on wielkim fanem Realu Madry i Viniciusa Juniora.

Dzięki współpracy Quillo Barriosa z Viniciusem, Paweł wraz z mamą pojawił się w Madrycie na zaproszenie piłkarza Realu Madryt. Dzięki Viniciusowi kibic mógł obejrzeć mecz „Królewskich”. Brazylijczyk opłacił mu również przelot i pobyt w hotelu, a także zaprosił do swojego domu.