Transfery

Klub z dołu tabeli Ekstraklasy próbował zakontraktować Naniego. „Rozmowy się odbyły”

Fot. Screen/ YouTube/ Adana Demirspor

Podczas letniego okna Górnik Zabrze próbował przeprowadzić zaskakujący transfer. Według informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka, „Trójkolorowi” prowadzili wstępne rozmowy z Nanim.

W ciągu ostatnich lat przez Ekstraklasę przewinęło się wiele znanych nazwisk, a największym z nich zdecydowanie jest Lukas Podolski. Górnik Zabrze sprowadził „Poldiego” w 2021 roku. Jak się okazuje, „Trójkolorowi” mieli chrapkę na kolejny sensacyjny transfer.

Według informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka, klub ze Śląska podczas bieżącego okna transferowego kontaktował się z Nanim, byłym skrzydłowym m.in. Manchesteru United. W negocjacjach z Portugalczykiem pomagał jego kolega oraz rodak – Felipe Nascimento. Do porozumienia ostatecznie nie doszło, a 36-latek związał się z Adaną Demirspor.

Jest to absolutnie jako ciekawostka z niedoszłych transferów, ale prawdziwa, Górnik Zabrze rozmawiał wstępnie z Nanim. Pomagał w tym jego kolega, Felipe Nascimento. Nani ostatecznie wybrał Turcję, pewnie znacznie lepsze warunki finansowepowiedział Włodarczyk.

Ja wiem, że zaraz pewnie będzie, że było to 50/50 – Górnik chciał, Nani nie, natomiast jakieś rozmowy się odbyłydodał dziennikarz.

Nani to prawdziwy piłkarski obieżyświat. Od momentu odejścia z Manchesteru United w 2015 roku portugalski zawodnik reprezentował barwy siedmiu klubów, również tych spoza Europy.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.