Transfery

Eric Garcia zmieni klub. FC Barcelona dogadała się z piłkarzem

Eric Garcia to wychowanek FC Barcelony. Obecnie zawodnik występuje w barwach Manchesteru City. Hiszpański zespół chce go jednak ściągnąć z powrotem.

Garcia opuścił Barcelonę w 2017 roku i przeszedł do angielskiego Manchesteru City. Zawodnik jest jednak na celowniku swojego byłego klubu. Barcelona usilnie próbuje podpisać z nim kontrakt i wszystko wskazuje na to, że w końcu jej się to uda.

Fabrizio Romano donosi na swoim Twitterze, że Hiszpan przejdzie do „Dumy Katalonii” już latem. Barca może negocjować z Manchesterem już teraz, ale wiąże się to z transferem. W czerwcu bowiem obrońca będzie mógł zmienić barwy klubowe za darmo, ponieważ będzie wolnym zawodnikiem.

FC Barcelona na wszelkie sposoby łata dziury w formacji obronnej. Ronald Koeman może narzekać na braki kadrowe. Klub boryka się jednak z kłopotami finansowymi, dlatego nie może pozwolić sobie na gigantyczne transfery.

https://krotkapilka.com.pl/2020/12/31/leo-messi-zagra-w-usa-argentynczyk-poczynil-pewne-ruchy-w-zwiazku-z-tym/

Garcia w tym sezonie rozegrał jedynie trzy spotkania. Guardiola odsunął go od gry, gdy dowiedział się, że obrońca chce zmienić klub.