Ekstraklasa Transfery Włochy

Aleksander Bobek może odejść do Włoch. Duże zainteresowanie utalentowanym bramkarzem ŁKS-u

Screen: YouTube / ŁKS TV

Aleksander Bobek w zimowym oknie transferowym może opuścić ŁKS. Utalentowanym bramkarzem łódzkiego klubu interesuje się kilka zagranicznych zespołów, ale największe konkrety pochodzą z Cagliari – informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Aleksander Bobek to jedno z objawień aktualnego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Młody bramkarz wystąpił w 16 ligowych spotkaniach i wielokrotnie pokazał się w nich z dobrej strony. Czyste konto zachował co prawda tylko raz, ale bardziej, niż z jego umiejętności, wynika to ze słabej gry defensywnej ŁKS-u.

Dobra gra 19-latka nie przeszła bez echa w Europie. Pozyskaniem golkipera zainteresowały się bowiem zagraniczne kluby, m.in. – jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, FC Kopenhaga i FC Nantes. Największe konkrety, jeśli chodzi o zainteresowanie i ewentualny transfer pochodzią mają jednak z Włoch, a konkretnie wz Cagliari.

Bobek jest aktualnie wyceniany na 800 tys. euro. Gdyby dołączył do Cagliari, zostałby klubowym kolegą Mateusza Wieteski.