Anglia

Claudio Echeverri wybrał nowy klub w Europie! Wiadomo, gdzie zagra argentyński talent, padło „here we go”!

Screeny: YouTube / LUTYHD

Claudio Echeverri, uznawany obecnie za największy talent argentynskiej piłki, miał wybrać nowy klub. Fabrizio Romano poifnormował, że 17-latek przeniesie się do Manchesteru City. Nie stanie się to jednak już teraz.

Claudio Echeverri to obecnie jeden z najbardziej pożądanych piłkarzy na świecie. Młodzieżowy reprezentnat Argentyny jest uważany za ogromny talent, a jego pozyskaniem interesowało się mnóstwo największych europejskich klubów.

Argentyński talent przechodzi do Europy. Echeverri wybrał nowy klub

Choć Echeverri rozegrał dopiero sześć spotkań w seniorskim zespole River Plate, którego jest wychowankiem, zdążył udowodnić swoje wysokie umiejętności. Umiejętności, które niebawem będzie prezentował na europejskich boiskach. Jak bowiem poinformował Fabrizio Romano, 17-latek zostanie nowym piłkarzem Manchesteru City.

Zdaniem wspomnianego dziennikarza, władze „The Citizens” doszły już do porozumienia z River. Piłkarz przeniesie się do City w zimowym oknie transferowym. Ale nie w tym, które właśnie się rozpoczęło. Echeverri ma zostać w swoim obecnym klubie do grudnia 2024 roku. Do Europy przeniesie się więc za rok.