Bukmacherka

Raków Częstochowa bliski 4. rundy el. do Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski jadą na Cypr walczyć o awans | Analiza, typy, kursy

W środowy wieczór Raków Częstochowa zagra mecz rewanżowy z Arisem Limassol. Po pierwszym spotkaniu mistrzowie Polski prowadzą 2:1 i są bliżej awansu do kolejnej fazy. Wyjazd na Cypr nie będzie należał do tych łatwych, prostych i przyjemnych, o czym przekonał się już poprzedni rywal Arisu.

Raków Częstochowa wykonał już plan minimum, po tym jak w drugiej rundzie pokonał Karabach Agdam i tym samym zapewnił sobie grę na jesieni w fazie grupowej europejskich pucharów. Póki co mowa jedynie o Lidze Konferencji Europy, jednak apetyty w Częstochowie są znacznie większe i jest szansa na grę w Lidze Europy, lub nawet Lidze Mistrzów. Pierwszy rok w kierunku Ligi Europy został już wykonany, dzięki wygranej Rakowa nad Arisem na własnym terenie. Aby jednak przypieczętować awans trzeba z upalnego Cypru (prognozy na poniedziałek) mówią, że w najgorętszym momencie dnia będzie 36 stopni Celsjusza) wywieźć minimum remis.

Zadanie nie będzie należało do tych najłatwiejszych. Pomijając już warunki atmosferyczne, o których wcześniej wspomnieliśmy, to Aris to też jest zespół, który potrafi by groźny, o czym w poprzedniej rundzie przekonało się BATE Borysów, który w dwumeczu przegrał aż 5:11, z czego w Limassol przegrał aż 2:6.

Kto jest zatem faworytem tego starcia? Według ekspertów GO+bet, legalnego polskiego bukmachera faworytem są gospodarze, na zwycięstwo których jest kurs 2,24. Na wygraną Rakowa jest kurs 3,15, a na remis 3,27.

Mecz rozpocznie się 15 sierpnia o godz. 19.00.

*Wszystkie kursy są z 14 sierpnia z godziny 14.30

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.