Bukmacherka

TOTALny strzał dnia – Flora vs Legia | Kursy, typy, analiza

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Wyjątkowo we wtorek, a nie w środę, odbędzie się mecz Legii Warszawa w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Rywalem będzie Flora Tallinn, która w pierwszym meczu w stolicy Polski uległa 1:2. Jest to bardzo ważny mecz dla zespołu Czesława Michniewicza, ponieważ awans do następnej rundy spowoduje, że mistrzowie Polski będą grać na jesieni w fazie grupowej europejskich pucharów.

W miniony weekend legioniści urządzili mały przegląd kadr. Jako że Flora zdecydowała się przełożyć mecz ligi estońskiej, to Michniewicz zdecydował się na mocną rotację, ponieważ w wyjściowym składzie znalazło się aż 10 rezerwowych piłkarzy. Efekt tego przeglądu z pewnością był bardzo wartościowy dla trenera mistrzów Polski, ponieważ jego zespół wygrał 1:0 po pięknym golu Ernesta Muciego, a większość piłkarzy pokazała, że w razie konieczności rotacji składem z powodu kontuzji czy zwykłych względów taktycznych, są w stanie dużo dać zespołowi. W tym zakresie zdecydowanie wyróżnił się Josue, Lindsey Rose, Maik Nawrocki czy Kacper Tobiasz.

Aż takich zmian na mecz w stolicy Estonii raczej nie przewidujemy, ponieważ mimo zdecydowanie niższej klasy przeciwnika, jest to bardzo ważne spotkanie. W pierwszym składzie zobaczymy normalnie Artura Boruca, Filipa Mladenovicia, Luquinhasa czy Mahira Emreliego. Spotkanie jest bardzo istotne, ponieważ jeżeli legioniści awansują do następnej rundy to zagrają przynajmniej w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy, a to tylko plan minimum, co mogą warszawianie osiągnąć w tym sezonie. Co musi się stać, abyśmy mieli przynajmniej jeden polski zespół w europucharach na jesieni? Legia musi na boisku rywala przynajmniej zremisować we wtorkowy wieczór.

Legioniści mają kim straszyć rywala. Jest król strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy, czyli Tomas Pekhart, jest były król strzelców ligi azerskiej, a który zdążył się przywitać kilkoma bramkami w tych rozgrywkach z kibicami Legii czyli Mahir Emreli. W odwodzie jest tez Rafa Lopes, który jest żelaznym jokerem w talii Michniewicza, a wiele razy ratował swój zespół i zdobywał kluczową bramkę w meczach. Przykładem jest mecz z Lechem i gol w ostatniej akcji meczu w Warszawie, a ostatnio trafił w 91 minucie pierwszego meczu z Florą na 2:1 dla Legii. Jeżeli do tego doliczymy będących w dobrej formie Luquinhasa, Martinsa czy Josue, sytuacja mistrzów Polski w blokach ofensywnych wydaje się być bezpieczna i piłkarze powinno znaleźć sposób na defensywę rywali

JAK ODEBRAĆ FREEBET

  1. Jeżeli jesteś nowym klientem TOTALbet, możesz zarejestrować się używając TEGO linku
  2. Podczas rejestracji wpisz kod: KROTKAPILKA
  3. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz otrzymać bonus 100% do 5000 zł.

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera TOTALbet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.