Włochy

Zachowanie Mourinho hitem internetu. Nagrano jego reakcję na gola z Juventusem [WIDEO]

Screen // Twitter / OfficialASRoma

W meczu 25. kolejki Serie A AS Roma wygrała na własnym stadionie z Juventusem (1:0). Rzymski klub opublikował w swoich mediach społecznościowych reakcję Jose Mourinho na gola Gianluki Manciniego.

To był zdecydowanie największy hit 25. kolejki ligi włoskiej. W niedzielę AS Roma na własnym stadionie podejmowała Juventus. O ile w pierwszej połowie bramek nie oglądaliśmy, po zmianie stron działo się dużo. Zanim doszło do sytuacji, o której w poniedziałek mówi się chyba najwięcej (czerwona kartka Moise Keana nieco ponad 30 sekund po wejściu na boisko), w 53. minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce Gianluki Manciniego.

Trafienie 26-latka doprowadziło gospodarzy do szalonej radości. Piłkarze, trenerzy i kibice zaczęli cieszyć się z gola strzelonego gościom. Stoicki spokój zachowała tylko jedna osoba – Jose Mourinho. Jego zachowanie nagrały kamery, a wideo w swoich mediach społecznościowych opublikowała sama Roma. Do tej pory materiał zebrał już niemal 200 tys. wyświetleń.