Bukmacherka

Lechia i Pogoń rozpoczynają walkę w Europie! Analiza, typy, kursy

We wtorek Lech Poznań udanie rozpoczął kwalifikacje Ligi Mistrzów, wygrywając u siebie z Karabachem Agdam (1:0). W czwartek w jego ślady mogą iść kolejni ekstraklasowi pucharowicze – Lechia Gdańsk i Pogoń Szczecin, rozpoczynające walkę w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

W czwartek pierwsi na boisko wybiegną piłkarze Pogoni Szczecin. Brązowi medaliści ubiegłego sezonu Ekstraklasy podejmą na własnym boisku KR Reykjavik z Islandii. Zdaniem bukmacherów naszego partnera, legalnego, polskiego bukmachera GO+bet, „Portowcy” będą zdecydowanym faworytem czwartkowego starcia. Świadczą o tym kursy wystawione na ten mecz.

 • Wygrana Pogoni: 1.17
 • Remis: 8.60
 • Wygrana KR Reykjavik: 17:00

– Pierwsza rzecz, o której musimy pamiętać, to mentalność Islandczyków. Oni niczego łatwo nie oddadzą. To będzie twardy mecz, KR ma znacznie większe doświadczenie od nas w europejskich pucharach – przed czwartkowym meczem mówił Jens Gustafsson, trener Pogoni. Idąc tropem słów nowego trenera „Portowców” (oficjalnie został ich trenerem 13 czerwca), warto sprawdzić, jak bukmacherzy GO+bet wyceniają zakłady bramkowe over/under. Kursy sugerują, że Pogoń – mimo wszystko – nie powinna mieć problemów ze strzelaniem goli. Pokazuje to porównanie typów na powyżej 1,5 i poniżej 1,5 gola Pogoni w czwartkowym spotkaniu. Są to odpowiednio:

 • Powyżej 1,5 gola Pogoni: 1.24
 • Poniżej 1,5 gola Pogoni: 3.65

Znacznie wyżej wyceniane są ewentualne gole zespołu z Reykjaviku. Kurs na powyżej 0,5 gola KR wynosi 2.17, a kurs na powyżej 1 gola to już 5.10.

Jako drudzy na boisko wybiegną piłkarze Lechii Gdańsk. Oni także – zdaniem bukmacherów – będą zdecydowanymi faworytami swojego starcia. Nawet większymi niż Pogoń. Rywalem zespołu z Gdańska będzie Akademija Pandev z Macedonii. Kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

 • Wygrana Lechii Gdańsk:
 • 1.13 Remis: 10.00
 • Wygrana Akademiji: 23.00

Ciekawie prezentują się też kursy na gole strzelone przez Lechię Gdańsk:

 • Powyżej 1,5 gola Lechii: 1.24
 • Powyżej 2,5 gola Lechii: 1.75
 • Powyżej 3,5 gola Lechii: 2.85

Mecz Pogoni Szczecin z KR Reykjavik rozpocznie się o godz. 18:00. Lechia swoje spotkanie z Akademiją Pandev rozpocznie natomiast o godz. 20:15. Kursy GO+bet na obydwa mecze dostępne TUTAJ.

*Kursy z godziny 10:40 (07.07). Kursy mogą ulec zmianie

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.