Anglia

Grealish może trafić do Man City. Trudno uwierzyć, jak 2 lata temu był nazywany przez jego fanów

Zdaniem angielskich mediów Jack Grealish jest bliski przejścia do Manchesteru City. Wejścia do zespołu może nie mieć za najlepszego, ze względu na kibiców, którzy przed laty obrażali reprezentanta Anglii.

Manchester City szykuje się do obrony tytułu mistrzowskiego, a także do ponownej gry o Ligę Mistrzów. Z tego powodu władze klubu chcą poważnie wzmocnić klub, a jednym piłkarzy, który ma przejść na Etihad Stadium jest Jack Grealish.

Transakcja może zapisać się w historii, ponieważ zdaniem „The Telegraph” władze „Obywateli” są skłonne zapłacić aż 100 milionów euro. Jeżeli informacje potwierdziłyby się, to tym samym reprezentant kraju byłby najdroższym angielskim piłkarzem w historii oraz najdroższy transfer na Wyspach.

Nie wiadomo jak sama Aston Villa zachowa się, czy będzie chciała sprzedać swojego lidera. To jednak niejedyny kłopot, z którym Manchester City i sam zawodnik by musieli się zmierzyć, gdyby transakcja doszła do skutku. Cały czas nie wiadomo jak zachowaliby się kibice.

Podczas meczu pomiędzy „Obywatelami” a Aston Villą w październiku 2019 roku fani obecnych mistrzów Anglii mocno obrażali Grealisha. „Jesteś po prostu g***nem Joeya Bartona” – skandowali kibice City

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.