Anglia Transfery Włochy

Sensacyjny zwrot ws. Ronaldo. Nie wróci do Realu, nie zostanie w Juve. Znamy możliwy scenariusz

Przygoda Cristiano Ronaldo w Juventusie dobiega końca. Portugalczyk nie dał turyńczykom upragnionej Ligi Mistrzów i coraz więcej wskazuje na to, że w letnim oknie transferowym opuści „Starą Damę”. Najprawdopodobniej nie wróci jednak do Realu Madryt, o czym mówiło się w ostatnich dniach.

122 mecze we wszystkich rozgrywkach, 95 goli i 22 asysty – to statystyki Cristiano Ronaldo w Juventusie. Statystyki, jakich piłkarze zespołu z Turynu mogą mu pozazdrościć. Jednak nie gole strzelane Crotone, a te w Lidze Mistrzów miał zagwarantować Portugalczyk. Tymczasem jego obecność w składzie nie sprawiła, że „Stara Dama” zaczęła rządzić w Europie. CR7 nie dał włoskiemu zespołowi upragnionej Ligi Mistrzów, przez co jego pracodawcy zastanawiają się nad letnim transferem.

Sensacyjny zwrot ws. Ronaldo. Nie wróci do Realu, nie zostanie w Juve. Znamy możliwy scenariusz

W Juventusie powoli dochodzą do wniosku, że utrzymywanie Ronaldo, na którego konto rocznie trzeba przelewać kilkadziesiąt milionów euro, po prostu się nie opłaca. Dlatego latem, rok przed końcem kontraktu Portugalczyka, prawdopodobnie swojego największego gwiazdora sprzedadzą. Już teraz wycenili go na 30 mln euro.

W ostatnich dniach mówiło się, że Ronaldo prawdopodobnie wróci do Realu Madryt. Tak się jednak może nie stać, o czym poinformowali dziennikarze „Tuttosport”. Włosi twierdzą, że w tej chwili bardziej realny jest powrót Cristiano do jego innego byłego klubu – Manchesteru United. 36-latek występował w jego barwach w latach 2003 – 2009.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.