Ekstraklasa

Zdenerwowany Michniewicz zapowiada kary. Będą konsekwencje czerwonych kartek

FOT PAWEL JERZMANOWSKI 2021-07-24 PILKA NOZNA – EKSTRAKLASA LEGIA WARSZAWA – WISLA PLOCK 1 – 0 MICHNIEWICZ CZESLAW, TRENER

Legia Warszawa dość sensacyjne przegrała w sobotni wieczór z Radomiakiem Radom 1:3. Mistrzowie Polski kończyli mecz w „9”, a trener zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje wobec swoich zawodników.

W przerwie między kolejnymi meczami eliminacji do Ligi Mistrzów Legia Warszawa rozegrała 2. kolejkę Ekstraklasy, w której na wyjeździe grała z beniaminkiem ligi, czyli Radomiakiem Radom. Skład nie był tak eksperymentalny, jak w poprzedniej serii gier. Byli owszem zawodnicy, którzy nie byli podstawowymi zawodnikami w zespole Czesława Michniewicza, ale znalazło się kilka nazwisk, które pojawiły się zarówno w meczu z Florą, jak i są spodziewane na meczu z Dinamem Zagrzeb.

Mecz nie porwał, a przynajmniej nie ze strony kibiców Legii, ponieważ zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:1. Bramki zdobywali Radecki, Angielski oraz Sokół, a honorowe trafienie dla warszawian zaliczył Nawrocki. Oprócz bramek spotkanie obfitowało także, niestety, w czerwone kartki. Po stronie Radomiaka otrzymał ją Nascimento, a z Legionistów otrzymali ją Mladenovic oraz Josue.

Taka sytuacja mocno rozzłościła trenera mistrzów Polski, Czesława Michniewicza. Na konferencji pomeczowej zapowiedział, że po przeanalizowaniu sytuacji, w których otrzymali czerwone kartki, zostanie podjęta decyzja o ewentualnej karze dla zawodników.

W najbliższych dniach zostanie podjęta decyzja w tej sprawie. Jak na obecną chwilę nie wiadomo, jaki konkretnie konsekwencje grożą zawodnikom.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.