Włochy

Polak zastąpi Handanovicia? Hit transferowy coraz bliżej

Bartłomiej Drągowski
Fot. Screen: YouTube/ACF Fiorentina

W ostatnim czasie Bartłomiej Drągowski coraz częściej udowadnia, że przerasta poziomem Fiorentine. Przez to kolejne kluby Serie A wysyłają zapytania o ewentualny transfer Polaka. Tym razem wydaje się, że liderem wyścigu po bramkarza jest… Inter.

„Tuttosport” informuje, że Inter poszukuje następcy dla powoli schodzącego ze sceny Handanovicia. Jednym z kandydatów na to miejsce jest Bartłomiej Drągowski. Polak może trafić do Mediolanu już tego lata. Jedną z największych zalet bramkarza ma być relatywnie niska cena opiewająca na około 15 mln euro.

Mały wydatek jest bardzo ważny dla „Nerazzurich”, ponieważ borykają się oni ze sporymi problemami finansowymi. Między innymi z tego powodu klub opuścił Antonio Conte, który nie zgodził się na wyprzedanie swoich piłkarzy. Drągowski byłby idealną opcją na zakup typu „niska cena i wysoka jakość”. Dla Polaka byłaby to niezwykła szansa na pokazanie pełni swoich umiejętności.

Wedle doniesień mediów zainteresowaną usługami Polaka miała być również Atalanta Bergamo, lecz póki co nie skonkretyzowała swoich działań i nie złożyła żadnej oficjalnej oferty.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713