Kadra

Polacy po męsku wyjaśnili sobie sytuację po meczu ze Słowacją. Nadzieja przed meczem z Hiszpanią

reprezentacja Polski
fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Według doniesień Tomasza Włodarczyka z portalu „Meczyki” w środę wieczór odbyło się spotkanie reprezentantów Polski, na którym mieli sobie wyjaśnić wszystkie niejasności związane z meczem ze Słowacją. Rozmowa miała się odbyć bez członków sztabu szkoleniowego.

Nasi reprezentanci byli kompletnie rozbici po wstydliwej porażce 1:2 ze Słowacją. Widać to było zarówno na boisku, gdzie mieli do siebie mnóstwo pretensji, jak i na konferencjach prasowych. Piłkarze wiedzą, że zawiedli zarówno siebie jak i swoich kibiców, więc postanowili się w tak trudnej chwili zjednoczyć i zarządzili spotkanie. Rozmowa odbyła się w środę, czyli po tym jak emocje opadły i można ocenić wszystko z chłodną głową.

Wszystko odbyło się w bardzo wąskim gronie; nie było tam ani członków sztabu szkoleniowego, ani innych osób postronnych. Spotkanie miało rozrzedzić bardzo gęstą atmosferę w szeregach kadry. Rozmowa rozpoczęła się o godzinie 19:30, a Polacy spędzili w swoim gronie kilka godzin. Nie wiadomo czy inicjatywa zakończyła się sukcesem, ale jest to dobry prognostyk przed meczem z Hiszpanią, który może nam zamknąć drogę do dalszej fazy turnieju.

Pierwszy gwizdek spotkania z rywalami z Półwyspu Iberyjskiego już w sobotę o godzinie 21:00. Faworyzowanej „La Furia Roja” również będzie zależało na zwycięstwie po niesatysfakcjonującym bezbramkowym remisie ze Szwecją

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713