Ligi zagraniczne

Paul Pogba wskazał swojego faworyta do wygrania Złotej Piłki. Polacy nie będą zadowoleni

Paul Pogba w rozmowie z „Eurosportem” zdradził kto jego zdaniem powinien w tym roku wygrać Złotą Piłkę przyznawaną przez France Football.

Sezon 2020/21 powoli dobiega końca i do rozstrzygnięcia pozostały tylko kwestie turniejów międzynarodowych. To także czas na różnego rodzaju podsumowania oraz przyznawanie nagród. W tym roku wyjątkowo rozgorzała dyskusja na temat kto powinien sięgnąć po Złotą Piłkę

Kolejni piłkarze oraz eksperci zdradzają, kto ich zdaniem powinien sięgnąć po tę nagrodę i w rozmowie z „Eurosportem” Paul Pogba przyznał, że również ma swojego faworyta. Zdaniem piłkarza Manchesteru United statuetka powinna trafić do jego kolegi z reprezentacji, N’Golo Kante.

Chciałbym powiedzieć całemu światu, że N’Golo Kante, jakiego widzieliśmy w ostatnich miesiącach, zawsze był taki sam. On cały czas był taki dobry. Dawno temu powiedziałem, że jeśli Chelsea wygra Ligę Mistrzów, to właściwym byłoby, aby N’Golo Kante dostał Złotą Piłkę. Zasłużył na to

powiedział Pogba

Jak na razie nie wiadomo kiedy Złota Piłka za ten rok zostanie przyznana. Prawdopodobnie będzie to na początku 2022 roku.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.