Polacy za granicą

Harry Kane chciałby mieć cechę Krzysztofa Piątka. Polak znalazł się w gronie gwiazd

Fot. Własne / Paweł Jerzmanowski

Harry Kane został zapytany w wywiadzie z hiszpańskim dziennikiem „AS”, jakich cech zazdrości innym piłkarzom. Anglik docenił m.in. Krzysztofa Piątka.

Harry Kane to jeden z najlepszych napastników na świecie. Anglik ma za sobą bardzo dobry sezon, jeżeli chodzi o osiągnięcia indywidualne. 27-latek strzelił łącznie 33 bramki we wszystkich rozgrywkach i został królem strzelców Premier League. Nie przełożyło się to jednak na żadne trofeum drużynowe.

Media rozpoczęły więc spekulacje na temat przyszłości gwiazdora Tottenhamu. Według informacji płynących z wysp Brytyjskich, Kane latem najprawdopodobniej przeniesie się do Manchesteru City. Sam zainteresowany również zabrał głos i stwierdził, że nie wie czy w rozgrywkach 21/22 nadal będzie piłkarzem Spurs.

Harry Kane miał ostatnio okazję porozmawiać z dziennikiem „AS”. Dziennikarz zapytał 54-krotnego reprezentanta Anglii, jakich cech zazdrości innym piłkarzom. Okazuje się, że napastnik Tottenhamu wytypował umiejętność Krzysztofa Piątka.

Talent Pogby, fantastyczne rzuty wolne Reusa, perfekcyjne wyprowadzenie piłki Saúla, intuicja Piątka i wzrost Donnarummy.

Wymienił Anglik.
Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.