Euro 2020

Jose Mourinho wskazał faworyta do wygrania Euro. Wybór nie zaskakuje

Już za tydzień zacznie się Euro 2020. W związku z tym wiele osób typuje jak może turniej będzie przebiegał. Nie inaczej będzie w przypadku Jose Mourinho, który również na łamach „The Sun” przewidział kto sięgnie po puchar.

11 czerwca rozpocznie się Euro 2020. 32 najlepsze drużyny Starego Kontynentu zmierzą się ze sobą, po którym poznamy aktualnego mistrza Europy. Wśród faworytów wymienia się m.in. Portugalczyków, Anglików, Francuzów, Hiszpanów, Belgów, Włochów czy Niemców.

Kolejni eksperci starają się wytypować kto sięgnie 11 lipca po trofeum za wygranie całego turnieju i wśród takich osób znalazł się również Jose Mourinho. Portugalczyk jest przekonany, że Francuzi zwyciężą w finale mistrzostw Europy.

Francja ma najlepszą drużynę na świecie. Oni mogliby wystawić na EURO skład A, skład B i C, bo w tej chwili mają tak wielu niesamowitych piłkarzy

powiedział Mourinho w rozmowie z „The Sun”

Jednym z liderów kadry „Trójkolorowych” ma być Kylian Mbappe i to właśnie piłkarz PSG będzie chciał udowodnić, że to będzie jego turniej.

Kiedy masz w składzie takiego piłkarza, jak Kylian Mbappe, tak naprawdę trudno jest przegrać. To jeden z tych zawodników, który sam wygrywa spotkania, aby udowodnić wszystkim, że jest najlepszy

dodał Portugalczyk

Francuzi na pewno będą chcieli udowodnić na turnieju swoje umiejętności i każdy wynik inny niż wygranie całego Euro będzie traktowane w kategorii porażek.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.