Anglia

Ipswich Town ma nowego sponsora. Jest nim Ed Sheeran

Ipswich Town zyskało nowego i dosyć nietypowego sponsora na koszulkach. Będzie nim znany piosenkarz Ed Sheeran.

Ipswich Town występuje w League One, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii. Klub obecnie znajduje się na 9. miejscu i do miejsca dającego prawo gry o baraże do Championship brakuje zaledwie 6 punktów.

Niewykluczone, że zastrzyk gotówki wspomoże klub w walce o najwyższe cele. Pieniądze postanowił wyłożyć znany piosenkarz Ed Sheeran, który prywatnie jest wieloletnim kibicem Ipswich Town. Piosenkarz postanowił wykupić miejsce na koszulkach piłkarskich męskiej oraz żeńskiej drużyny Ipswich.

Nie chodzi o umieszczenie wizerunku artysty na trykotach zawodników, a jedynie logo najnowszej trasy koncertowej, która ma zostać ogłoszona na jesieni tego roku lub latem przyszłego roku. Na koszulkach znajdą się będące obok siebie symbole, które można było zobaczyć na kolejnych albumach 30-letniego Brytyjczyka, a pod nimi napis „Tour”.

Reklama została wykupiona przez Sheerana na rok. Nie wiemy ile pieniędzy trafi na konto klubu z Portman Road.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.