Piłka Nożna

Rajd przez połowę boiska i świetne wykończenie. Skóraś pomógł Club Brugge w awansie [WIDEO]

screen/ X/ Viaplay Sport Polska

Club Brugge pokonało 3:0 Molde FK w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Jedną z bramek dla belgijskiego klubu strzelił Michał Skóraś.

Michał Skóraś trafił do Club Brugge podczas letniego okna transferowego. Belgowie zapłacili za wychowanka Lecha Poznań sześć milionów euro. Początki skrzydłowego za granicą nie napawały jednak optymizmem.

Podczas rundy jesiennej Polak często występował jedynie w końcówkach spotkań swojej drużyny lub znajdował się poza kadrą meczową. Dopiero marzec okazuje się przełomowy dla Skórasia. W ostatnich czterech starciach z udziałem Club Brugge polski zawodnik za każdym razem pojawił się na boisku, dwukrotnie wychodząc w wyjściowym składzie.

W czwartkowym meczu przeciwko Molde FK Skóraś zameldował się na placu gry w 67. minucie. Już kilka chwil później mógł celebrować ładną bramkę po indywidualnym rajdzie. 24-latek otrzymał piłkę w okolicach połowy boiska i nie oddał jej już do końca akcji.

Na ten moment Michał Skóraś ma na swoim koncie 31 występów w barwach Club Brugge. Jego dorobek to 1 gol oraz 6 asyst. „Blauw en Zwart” pozostają w walce o podium ligi belgijskiej oraz Ligę Konferencji Europy.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.