Piłka Nożna

Krychowiak otrzymał podanie i zrobił coś nie do pomyślenia. Kuriozalny samobój Polaka [WIDEO]

screen

Po serii dobrych występów Grzegorz Krychowiak stał się katem dla swojej drużyny. Polski pomocnik strzelił niewiarygodnego samobója w meczu przeciwko Al-Ettifaq.

Pod względem statystyk Grzegorz Krychowiak notuje swój najlepszy sezon an Półwyspie Arabskim. Były reprezentant Polski ma na swoim koncie sześć goli oraz jedną asystę, będąc tym samym najskuteczniejszym graczem Abha Club. Ostatnie dwa mecze to trzy trafienia w wykonaniu pomocnika.

Drużyna prowadzona wcześniej przez Czesława Michniewicza zajmuje przedostanie miejsce w tabeli Saudi Professional League. W sobotę Abha Club rozgrywało spotkanie ze znacznie lepiej usytuowanym Al-Ettifaq. Chociaż do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, to ostatecznie zespół Krychowiaka przegrał aż 0:3.

Duży wkład w porażkę miał właśnie polski zawodnik. W 54. minucie gry doszło do kuriozalnej sytuacji z udziałem byłego gracza m.in. PSG.

Abha Club wyprowadzało piłkę spod własnej bramki. Krychowiak otrzymał futbolówkę przed polem karnym i nagle… skierował ją do siatki. Polak sam nie mógł uwierzyć w to, co wydarzyło się przed momentem.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.