Piłka Nożna

Rewolucyjna zmiana w reprezentacji Niemiec! Ujawniono, jak będą wyglądać ich stroje na Euro

fot. Paweł Jerzmanowski

Kibiców reprezentacji Niemiec może czekać prawdziwa rewolucja, jeżeli chodzi o stroje tego zespołu. W sieci pojawiły się wizualizacje, jak mają wyglądać zestawy meczowe, w których „Die Mannschaft” będą grali m.in. podczas Euro 2024.

Przed dużymi turniejami drużyny narodowe prezentują nowe trykoty, w których będą występować przez kolejne 2 lata. W związku z tym pojawiają się różne przecieki dotyczące tego, jak mogą wyglądać stroje poszczególnych piłkarzy. Okazuje się, że przed jedną z nich może stać prawdziwa rewolucja, jeżeli chodzi o barwy strojów wyjazdowych.

Reprezentacja Niemiec, bo o niej mowa, przyzwyczaiła, że jeżeli chodzi o komplety domowe,ko to koszulka jest utrzymana w bieli, a spodenki w kolorze czarnym, natomiast w przypadku kompletów wyjazdowych to cały strój jest utrzymany w czerni, z ewentualnymi elementami innych kolorów (w aktualnie obowiązujących jest element czerwieni).

Według portalu FootyHeadlines, który często dzieli się przeciekami dotyczącymi nowych strojów klubowych oraz reprezentacyjnych, nowe zestawy meczowe może czekać rewolucja. Komplet domowy ma nawiązywać do tego, w których niemiecka kadra grała podczas mundialu w 2006 roku, czyli biała koszulka, czarne spodenki oraz wcięcia w komplecie, który ma przypomina flagę Niemiec. Koszulka wyjazdowa natomiast będzie czymś kompletnie innym. Ma być utrzymana w purpurowo-fioletowych barwach

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.