Wideo

Zawodnik kopnął rywala w tors na oczach sędziego. Reakcja piłkarza przeciwników zwala z nóg [WIDEO]

screen

Do niewiarygodnych scen doszło podczas meczu 2. kolejki uzbeckiej Super League. Piłkarz Bunyodkoru nagle kopnął rywala w klatkę piersiową, a kolega z drużyny poszkodowanego zdecydowanie nie był zadowolony z jego twardej postawy.

Wraz z początkiem marca rozpoczęły się zmagania w lidze Uzbekistanu. Na drugą kolejkę zaplanowano mecz pomiędzy Andijanem oraz Bundyodkorem. Gospodarze wygrali aż 5:1, ale to nie gole przyciągnęły największe zainteresowanie w tym spotkaniu.

W 34. minucie gry piłkarze obu stron dyskutowali z arbitrem. Nagle Usmonali Ismonaliev postanowił kopnąć w klatkę piersiową Mukhammadkarima Toirova. Na zawodniku Andijanu nie zrobiło to większego wrażenia, ale arbiter błyskawicznie podjął decyzję o wyrzuceniu gracza Bunyodkoru z placu gry.

Kiedy sędzia zmierzał do Ismonalieva, aby pokazać mu czerwoną kartkę, do akcji wkroczył Farkhod Bekmuradov. W obawie o brak dotkliwej kary dla rywala Uzbek postanowił wywrócić swojego kolegę z zespołu. Następnie wymierzył mu jeszcze lekkie kopnięcie w plecy.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.