Polacy za granicą Włochy

Włosi zachwyceni interwencją Skorupskiego. „Surrealistyczna” [WIDEO]

Screen: X/SerieA

W minioną niedzielę Bologna pokonała na wyjeździe Lazio (2:1). W barwach gości pełne spotkanie rozegrał Łukasz Skorupski, który popisał się znakomitą interwencją.

W 18. minucie niedzielnego spotkania Gustav Isaksen dał prowadzenie Lazio. Jednak jeszcze przed przerwą goście wyrównali za sprawą bramki Oussamy El Azzouziego, natomiast w 78. minucie trzy punkty zagwarantował im Joshua Zirkzee.

Wspomnianych trzech punktów dla zespołu z Bolonii być może by jednak nie było, gdyby nie bardzo dobra postawa Łukasza Skorupskiego w jego bramce. Reprezentant Polski co prawda czystego konta nie zachował, ale w pewnym momencie meczu popisał się nieprawdopodobną interwencją, która we wtorek została opublikowana na oficjalnym profilu Serie A na portalu X. „Surrealistyczna interwencja” – czytamy.