Ekstraklasa

Josue zapytany o swoją przyszłość w Legii. „Pojawia się dużo zmiennych”

Fot. Paweł Jerzmanowski

Josue udzielił wywiadu tygodnikowi „Piłka Nożna”. Kapitan Legii Warszawa został zapytany m.in. o swoją przyszłość w stołecznym klubie. Nie udzielił jednak konkretnej odpowiedzi.

36 meczów, osiem goli i trzy asysty – to statystyki Josue w tym sezonie. Portugalczyk jest jednym z najlepszych piłkarzy Legii Warszawa, jednocześnie pełniąc funkcję jej kapitana. Nie wiadomo jednak, czy w przyszłym sezonie wciąż będzie reprezentował barwy Legii. Jego kontrakt obowiązuje bowiem do końca obecnych rozgrywek.

W rozmowie z tygodnikiem „Piłka Nożna” Portugalczyk został zapytany o swoją przyszłość i ewentualną nową umowę. Josue udzielił wywiadu tygodnikowi „Piłka Nożna”. Kapitan Legii Warsza- Nie wiem, co się wydarzy. Na pewno nie podejmę decyzji sam. Będziemy o tym rozmawiać z moimi najbliższymi, czyli żoną i córką. Dziewczyny są tutaj szczęśliwe, ale na podjęcie decyzji przyjdzie czas – przyznał Josue. – Pojawia się dużo zmiennych, jest jeszcze sporo czasu. Cieszę się, że tu jestem, ale nie wiem, co mam dzisiaj odpowiedzieć na to pytanie – dodał.

– Jeśli ktoś mówi, że dzisiaj jestem bliżej albo dalej od przedłużenia kontraktu, to kłamie – podsumował szczerze pomocnik.