Inne ligi

Kibice Al-Hilal prowokowali Cristiano Ronaldo. Mistrzowska odpowiedź Portugalczyka [WIDEO]

Screen: X/footballontnt

W hicie ligi saudyjskiej zespół Al-Nassr przegrał z Al-Hilal 0:3. Gwiazdor Al-Nassr, Cristiano Ronaldo, w przerwie meczu był prowokowany przez kibiców rywali. Jego reakcja była jednak rozbrajająca.

Weekendowe granie liga saudyjska rozpoczęła od mocnego uderzenia. W piątkowym hicie zespół Al-Nassr mierzył się z Al-Hilal. Nie dał mu jednak rady, przegrywając aż 0:3. Losów spotkania nie zdołał odmienić m.in. największy gwiazdor Al-Nassr, Cristiano Ronaldo.

W trakcie gry Portugalczyk musiał sobie radzić nie tylko z przeciwnikami na boisku, ale także z kibicami rywali, próbującymi go sprowokować. Doskonale widoczne było to w momencie, kiedy CR7 schodził do szatni na przerwę. Wówczas z trybun słychać było skandowane nazwisko Leo Messiego. Co zrobił Ronaldo, gdy je usłyszał? Szeroko się uśmiechnął, a następnie… zaczął posyłać buziaczki w kierunku kibiców.