Wideo

Fenomenalny strzał w wykonaniu Richarlisona. Brazylia prowadzi 2:0 z Serbią [WIDEO]

W czwartek reprezentacja Brazylii rozpoczęła swoje zmagania na mundialu w Katarze. „Canarinhos” na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra prowadzą z Serbią 2:0. Obie bramki zdobył Richarlison.

Pierwsza połowa starcia Brazylii z Serbią zakończyła się bezbramkowym remisem. Obie reprezentacje miały swoje okazje do strzelenia gola, zabrakło jednak skuteczności. Widzowie na Lusail Iconic Stadium musieli czekać na trafienia do drugiej odsłony spotkania.

W 61. minucie Richarlison znalazł się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Napastnik Tottenhamu dobił strzał Viniciusa Juniora i dał „Canarinhos” prowadzenie.

Dziesięć minut później Brazylijczyk mógł cieszyć się z kolejnej bramki na wielkim turnieju. Napastnik plecami do bramki przyjął podanie od Viniciusa i wspaniałym uderzeniem pokonał bramkarza Serbii.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.