Wideo

Bramka Frankowskiego na wagę remisu. Precyzyjne uderzenie głową [WIDEO]

Przemysław Frankowski

Przemysław Frankowski strzelił drugiego gola w tym sezonie Major League Soccer. Polak umieścił futbolówkę w siatce po efektownym uderzeniu głową. Trafienie skrzydłowego zapewniło Chicago Fire FC jeden punkt.

15-krotny reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców już w 10. minucie rywalizacji. Wówczas wykorzystał dośrodkowanie kolegi, pokonując precyzyjnym strzałem głową bramkarza rywali. Trafienie 26-latka nie dało jednak jego drużynie zwycięstwa. W 36. minucie gospodarze również mieli powody do zadowolenia, gdy bramkę zdobył Kai Wagner.

Całe spotkanie rozegrał także Kacper Przybyłko. Polski napastnik nie zdołał jednak poprawić swojego dotychczasowego dorobku bramkowego. Do tej pory 28-latek strzelił 5 goli w aktualnym sezonie Major League Soccer. Philadelphia Union 1:1 Chicago Fire FC.

Piłkarzem meczu wybrano Przemysława Frankowskiego. „Strażacy” zawodzą w bieżącej kampanii, gdyż w 16 rozegranych spotkaniach zdobyli zaledwie 13 punktów. Zajmują dopiero przedostatnie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.