Wideo

Szymański z czwartym golem w lidze holenderskiej. Genialne wykończenie Polaka [WIDEO]

W spotkaniu 13. kolejki Eredivisie Feyenoord Rotterdam pokonał na wyjeździe FC Volendam. Jedną z bramek dla drużyny gości strzelił Sebastian Szymański. Polak w świetnym stylu wykończył kontratak swojej drużyny.

Sebastian Szymański kontynuuje passę dobrych występów w barwach Feyenoordu Rotterdam, do którego jest wypożyczony z Dynama Moskwa. W niedzielę reprezentant Polski pomógł swoim kolegom w zwycięstwie nad FC Volendam. „De Club van het Volk” wygrał 2:0, a wychowanek Legii Warszawa zdobył jedną z bramek.

W 43. minucie gry gospodarze stracili piłkę na połowie Feyenoordu Rotterdam. Po dwóch szybkich podaniach futbolówka była już pod nogami Szymańskiego, który do bramki rywali miał około 20 metrów. 23-latek postanowił uderzyć bez przyjęcia i wyszło mu to perfekcyjnie.

Jeśli Szymański nie złapie żadnej kontuzji, jest pewniakiem do wyjazdu na mistrzostwa świata w Katarze. W tym sezonie Polak zanotował już 16 występów w barwach Feyenoordu Rotterdam. W tym czasie pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców i cztery razy asystował.

Dobra forma reprezentanta Polski sprawia, że trafia on na listy życzeń najmocniejszych klubów w Europie. W ostatnich dniach poczynania Szymańskiego bacznie zaczęła obserwować rewelacja tego sezonu Ligi Mistrzów, Club Brugge.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.