Francja Hiszpania Transfery

Mbappe przekazał wiadomość kolegom! Podjął decyzję dotyczącą przyszłości

Kylian Mbappe
Fot. Screen: YouTube/PSG – Paris Saint-Germain

Kylian Mbappe podjął decyzję dotyczącą swojej najbliższej przyszłości poinformował Tono Garcia. Dziennikarz Cadena SER twierdzi, że francuski piłkarz zdecydował się na pozostanie w PSG na najbliższy sezon. Wiadomość została już ponoć przekazana klubowym kolegom 22-latka.

Kolejna saga transferowa dobiega końca. Wszystko wskazuje na to, że Kylian Mbappe w tym oknie nie zmieni klubu, mimo ostatnich doniesień zagranicznych mediów. Niektóre dzienniki i portale internetowe informowały, że reprezentant Francji będzie chciał opuścić PSG po tym, jak do klubu dołączył Leo Messi. Tak się jednak najprawdopodobniej nie stanie.

Mbappe przekazał wiadomość kolegom! Podjął decyzję dotyczącą przyszłości

Tono Garcia, dziennikarz Cadena SER zdradził, że Mbappe wypełni do końca kontrakt z PSG, obowiązujący do końca czerwca 2022 roku. Piłkarz miał już przekazać taką wiadomość kolegom z zespołu. Zrobił to ponoć również Leonardo, dyrektor sportowy paryżan.

Pozostanie w PSG na najbliższy sezon rzecz jasna nie przekreśla możliwości transferu Mbappe w przyszłym roku. Wręcz przeciwnie – zwiększa jego szanse. Jeśli 22-latek wypełni do końca obecny kontrakt, w kolejnym letnim oknie transferowym będzie mógł przenieść się za darmo do Realu Madryt, dla którego gra jest jego marzeniem.

Przed Mbappe, który w PSG występuje od sierpnia 2017 roku, trudny początek sezonu. W związku z licznymi doniesieniami dotyczącymi jego chęci odejścia z klubu, piłkarz podpadł paryskim kibicom. Na tyle, że ci wygwizdali go przed ostatnim meczem ligowym ze Strasbourgiem (4:2).