Kadra

Nowy prezes PZPN wypowiedział się odnośnie pracy Sousy. Jasna deklaracja Kuleszy

Fot. Własne/Paweł Jerzmanowski

W środowe popołudnie Cezary Kulesza został nowym prezesem PZPN i przejął on schedę po Zbigniewie Bońku. Podczas konferencji odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy, w tym dotyczących przyszłości Paulo Sousy.

Podczas środowego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego został wybrany nowy prezes PZPN. Spośród dwóch kandydatów zdecydowaną przewagą, bo aż 92 do 23 wygrał Cezary Kulesza nad Markiem Koźmińskim.

Po ogłoszeniu takiego wyboru nie zabrakło pytań od dziennikarzy, którzy obserwowali to wydarzenie. Jednym z nich było to, czy Paulo Sousa może obecnie się obawiać o swoją posadę. Były prezes Jagiellonii, a obecnie nowy sternik PZPN przyznał, że jak na razie Portugalczyk może pracować, a na ocenę przyjdzie jeszcze czas.

Paulo Sousa jest trenerem, przed nami są trzy kolejne mecze. Dajmy trenerowi, żeby mecze się odbyły. Później będziemy oceniać. Te trzy mecze pokażą, gdzie będziemy. Nie chcę wybiegać do przodu. Bądźmy dobrej nadziei. Trzymam kciuki za trenera i kadrę

przyznał Kulesza

We wrześniu reprezentacja zagra trzy mecze eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Biało-czerwoni zmierzą się z Albanią, San Marino i Anglią

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.