Ekstraklasa Kadra

Legia opublikowała nagranie reakcji Josue na powołanie Wszołka do kadry. „Pan Kapitan”

Screen // Twitter / LegiaWarszawa

Paweł Wszołek to jeden z zawodników awaryjnie powołanych na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Skrzydłowy Legii Warszawa zajął bowiem miejsce kontuzjowanego Nicoli Zalewskiego. Z powołania swojego kolegi z zespołu bardzo ucieszył się m.in. kapitan wicemistrzów Polski, Josue.

Paweł Wszołek to jeden z tych zawodników, którego obecności w reprezentacji Polski kibice i eksperci domagali się od dłuższego czasu. Skrzydłowy Legii Warszawa początkowo powołania na wrześniowe zgrupowanie nie otrzymał, ale ostatecznie i tak znalazł się w drużynie Fernando Santosa. Portugalski selekcjoner musiał bowiem znaleźć zastępstwo dla kontuzjowanego Nicoli Zalewskiego.

Z powołania do kadry z pewnością sam Wszołek bardzo się ucieszył. Równie mocno ucieszył się także jego klubowy kolega, kapitan Legii Warszawa – Josue. Wicemistrzowie Polski we wtorek opublikowali wideo, na którym widzimy moment przekazania przez Wszołka dobrych wiadomości. Josue początkowo wydawał się nie dowierzać w to, co mówi jego kolega, następnie mocno się ucieszył, najpierw padając na kolana, a potem ściskając reprezentanta Polski.

Pod filmikiem nie zabrakło pozytywnych komentarzy na temat zachowania Josue. „Spontaniczna, szczera radość”, „Piękna scena”, „Super zachowanie”, „Pan Kapitan” – to tylko niektóre z pozytywnych opinii.