Anglia

Kolejny członek rodziny Aguero atakuje Guardiolę. Mocne słowa ojca piłkarza

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz-56.png

Od sobotniego wieczoru Pep Guardiola przeżywa ciężkie chwile. Jego zespół przegrał wtedy finał Ligi Mistrzów z Chelsea, a następnego dnia na Twitterze padły mocne słowa pod jego adresem, ze strony brata Sergio Aguero. Teraz po kilku dniach w podobnym tonie wypowiedział się ojciec byłego już piłkarza „The Citizens”

Kilka dni temu Mauricio del Castillo, czyli brat Sergio Aguero, napisał na Twitterze słowa, w których zaatakował Pepa Guardiolę, twierdząc, że Hiszpan nigdy tak naprawdę nie chciał Argentyńczyka u siebie w zespole. Wpis szybko został usunięty, jednak internauci szybko zauważyli tweet i nadal można go znaleźć (więcej o tej sprawie przeczytacie TUTAJ).

Po kilku dniach kolejna bliska osoba z życia Sergio Aguero, czyli jego ojciec, w podobnym tonie do brata postanowił skomentować osobę Pepa Guardioli. Leonel del Castillo odniósł się do wypowiedzi Hiszpana, który powiedział o Aguero

Bardzo go kochamy. Jest dla nas wszystkich kimś szczególnym. To świetny facet. Wiele mi pomógł. Nie możemy go zastąpić

mówił szkoleniowiec po ostatnim meczu Argentyńczyka w Premier League

Takie słowa oburzyły ojca zawodnika. Leonel del Castillo w rozmowie z „Radio La Red” zarzucił 50-letniemu trenerowi, że jedynie udawał przed kamerami wzruszenie.

Nie wierzę mu. Nie, nie wierzę. Uważam, że nigdy go nie chciał. Oczywiście, że udawał. To on chce być gwiazdą wszystkich drużyn, w których występuje. To niesamowite. Mówi, że Aguero jest niezastąpiony, a nie wystawia do go składu. Taki jest Guardiola. To świetny trener, ale z dnia na dzień zmienia zawodników, a ty nigdy nie wiesz, czy wystąpisz

stwierdził ojciec Aguero

Jak sam przyznał do samego końca Kun czekał na propozycję nowej umowy z klubu, jednak nie doczekał się jej.

Mój syn czekał do ostatniej chwili, aby zobaczyć czy odnowią z nim kontrakt, ale nie było to możliwe. Nie chcieli tego zrobić

zakończył del Castillo

Sergio Aguero odszedł już z Manchesteru City. Kilka dni temu oficjalnie poinformowano, że 33-letni snajper związał się 2-letnim kontraktem z FC Barceloną.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.