Liga Mistrzów

Brat Sergio Aguero zaatakował Pepa Guardiolę. Padły mocne słowa

Sergio Aguero w minioną sobotę zagrał ostatni mecz w barwach Manchesteru City. Klubu który reprezentował przez ostatnie 11 lat. Na Twitterze brat zawodnika postanowił zaatakować Pepa Guardiolę. Wpis szybko został usunięty, ale nic w internecie nie ginie.

Ostatnie dni są bardzo ciężkie dla Pepa Guardioli. W sobotę przegrał finał Ligi Mistrzów i musiał uznać wyższość piłkarzy Chelsea FC. Po tym spotkaniu mocno skrytykował Hiszpana Fabio Capello, który uderzył w skład, który postanowił 50-latek desygnować na boisko w Porto (więcej o tym TUTAJ).

Teraz przyszedł atak ze strony brata Sergio Aguero. W minioną sobotę Argentyńczyk zagrał ostatni mecz dla „The Citizens”, a jego brat postanowił skomentować to co działo się w ostatnich latach, odkąd do klubu przyszedł Guardiola. Mauricio del Castillo napisał na Twitterze.

Odkąd Guardiola przybył do Manchesteru City, nigdy nie chciał mojego brata

Napisał brat Aguero

Wpis momentalnie wywołał burzę i równie momentalnie został usunięty, jednak kibice zdążyli zapisać screenshoty z tweetem i dalej można jego odnaleźć. Na pewno brat Aguero ma za złe też fakt, że w finale Ligi Mistrzów, kiedy „Obywatele” musieli gonić wynik, to Kun pojawił się na murawie dopiero w 77. minucie, wcześniej wpuszczając na boisko Gabriela Jesusa i Fernandinho.

Aguero odszedł już z Manchesteru City i jeszcze nie wiadomo, gdzie zagra Argentyńczyk. Wg. nieoficjalnych informacji faworytem w wyścigu po podpis zawodnika pod kontraktem jest FC Barcelona.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.