Hiszpania

Michał Żuk porównany do gwiazdy Barcelony. Wielkie wyróżnienie z La Liga

Michał Żuk jest jednym z największych talentów. Polski zawodnik już w 2016 roku trafił do akademii piłkarskiej FC Barcelony, a teraz został porównany do Antoine Griezmanna.

Żuk jest jednym z największych piłkarskich talentów, których obecnie ma w swoich szeregach La Masia. Obecnie ma on 12 lat, a od 5 lat trenuje we wspomnianej wcześniej szkółce FC Barcelony. O tym, jak wielki ma potencjał, niech świadczy fakt, że znalazł się w kadrze na turniej La Liga Promises, w którym biorą udział zespoły juniorskie (zawodnicy w wieku 12-13 lat) klubów występujących w La Liga.

Sam profil na Instagramie La Liga umieścił post o Żuku, w którym porównał go do… Antoine Griezmanna. Ma to związek nie tylko z łatwością, z jaką młody zawodnik zdobywa bramki, ale także we fryzurze, która jest taka sama, jak u francuskiego zawodnika FC Barcelony.

„Mały książę” – napisał oficjalny profil La Liga, w którym porównał 12-latka do Griezmanna.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.