Hiszpania Polacy za granicą

Sensacyjne informacje hiszpańskiego dziennikarza. Lewandowski bohaterem hitowej wymiany transferowej?

Screen: X/ELEVENSPORTSPL

Robert Lewandowski odzyskał formę i znów stał się jednym z liderów FC Barcelony. Mimo tego w mediach wciąż pojawiają się informacje na temat jego ewentualnego przejścia do innego klubu. Sensacyjnymi doniesieniami podzielił się Ruben Uria, który na antenie Catalunya Radio zabrał głos na temat przyszłości kapitana reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski ma za sobą udane tygodnie. Polski napastnik odzyskał formę i skuteczność, czego efektem są strzelane gole, zaliczane asysty i ponowne stanie się jednym z liderów i najważniejszych graczy FC Barcelony.

Mimo powrotu do dobrej dyspozycji, w mediach wciąż pojawiają się informacje dotyczące przyszłości Lewandowskiego, która zdaniem niektórych osób wcale nie musi być związana z FC Barceloną. Właśnie takimi doniesieniami podzielił się Ruben Uria.

Wspomniany dziennikarz na antenie Catalunya Radio przyznał, że Lewandowski może zostać bohterem hitowej wymiany transferowej. W jej ramach polski napastnik miałby przenieść się do Atletico Madryt, w drugą stronę powędrowałby natomiast Joao Felix (piłkarz obecnie jest wypożyczony do Barcy).

Uria przekazał, że zarząd Barcy na razie nie jest do końca przekonany do pomysłu, ale w klubie są dyrektorzy, którzy się za nim opowiadają. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest konstrukcja kontraktu Lewandowskiego, zgodnie z którą w przyszłym sezonie pensja Polaka wzrośnie.