Francja

Neymar zdradził, czym zajmie się po piłce nożnej. Już wybrał nowy zawód

Fot. Screen // YouTube / PSG – Paris Saint-Germain

Neymar ma przed sobą jeszcze przynajmniej kilka lat gry w piłkę nożną. Zawodnik PSG już teraz wie jednak, co będzie robił po zakończeniu kariery. Opowiedział o tym w rozmowie ze stacją informacyjną CNews.

22 mecze, 13 goli i 8 asyst – to statystyki Neymara w tym sezonie. Brazylijczyk wciąż jest jednym z liderów PSG i wciąż uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy świata. Mimo, że przed 29-latkiem jeszcze kilka lat kariery, już teraz myśli on o tym, co będzie robił po jej zakończeniu.

Neymar zdradził, czym zajmie się po piłce nożnej. Już wybrał nowy zawód

Neymar przyznał, że gdy skończy już z piłką, zamierza zawodowo zająć się grą w pokera, w którego teraz grywa dla przyjemności. – To jedna z rzeczy, które lubię najbardziej robić. Czuję się przy niej komfortowo i myślę, że po grze w piłkę będę mógł uczestniczyć w turniejach, w których zawsze chciałem zagrać – powiedział reprezentant Brazylii.

I dodał: Kiedy skończę karierę, jedną z rzeczy, które zamierzam robić, będzie podróżowanie, aby grać na turniejach pokerowych.

Neymar przyznał też, że już teraz gra w pokera całkiem przyzwoicie. – Moim przeciwnikom trudno jest odczytać moje karty. Staram się tak urozmaicać moje ruchy, żeby nie było łatwo mnie rozczytać.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.