Hiszpania

Sergio Ramos zdradził znaczenie swoich tatuaży. Post zawodnika Realu Madryt bije rekordy popularności

grafika: własne/Krótka Piłka

Sergio Ramos to z pewnością jeden z najlepszych obrońców na świecie. Zawodnik Realu Madryt przyciąga wzrok jednak nie tylko swoją grą, ale także niezwykłymi tatuażami zdobiącymi jego plecy. 34-latek zdecydował się zdradzić ich znaczenie, publikując post na Instagramie.

Mało jest na świecie obrońców takich, jak Sergio Ramos. Reprezentant Hiszpanii to z pewnością jeden z najlepszych defensorów na świecie – nie tylko obecnie, ale w ogóle w historii piłki nożnej. Charakterystyczny jest jednak nie tylko ze względu na swoją grę, ale także na tatuaże znajdujące się na jego plecach.

Sergio Ramos zdradził znaczenie swoich tatuaży. Post zawodnika Realu Madryt bije rekordy popularności

Ciało Ramosa zdobi kilkadziesiąt tatuaży. Najwięcej z nich znajduje się na jego plecach, gdzie widzimy m.in. wizerunek Jezusa, a także wytatuowanego lwa czy wilka. Dotychczas piłkarz rzadko zabierał głos na temat tego, co sobie wytatuował. Teraz postanowił to zmienić.

Gracz Realu Madryt opublikował na Instagramie post, na którym zaprezentował swoje plecy i napisał: „Moje życie. Chwile. Wyryte atramentem, wyryte ogniem, wyryte na moich plecach i sercu. Szaleńcy otwierają ścieżki, którymi później podróżują mędrcy”.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.