Skoki Narciarskie Sport 247 Sport247

Viktor Polasek trafił na Kamila Stocha w konkursie TCS. Kapitalna reakcja

Instagram / Viktor Polasek

W drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni Kamil Stoch, który w pierwszych zawodach zajął miejsce na podium, będzie walczył w parze z Viktorem Polaskiem. Czech jest skazywany na porażkę, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Świadczy o tym jego post na relacji na Instagramie.

Spośród wszystkich Polaków, którzy wystartują w noworocznym konkursie TCS, Stoch – przynajmniej teoretycznie – będzie miał najłatwiejsze zadanie. Viktor Polasek doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zbyt dużych szans w rywalizacji z Polakiem nie ma. Dlatego na relacji na Instagramie zamieścił dwa posty – pierwszy z napisem „Oh no” (tłum. O nie), a drugi z grafiką pochodzącą z gry Among Us.

Instagram / Viktor Polasek

Polasek największy sukces w karierze zaliczył w sezonie 2018/19, gdy zajął 12. miejsce w Wiśle. Wątpliwe jednak, by w piątek powtórzył taki wyczyn – w tym sezonie Czech znajduje się w słabej formie, punktował zaledwie raz.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.