Sport 247

Zbigniew Boniek skomentował walkę Marcina Najmana! Zadał tylko jedno pytanie

Marin Najman przegrał swoją walkę pożegnalną z z Szymonem Wrześniem, znanym jako „Taxi Złotówa”. Zawodnicy walczyli na gali zorganizowanej przez 41-latka o nazwie MMA VIP. Do walki odniósł się między innymi Zbigniew Boniek

„El Testosteron” postanowił sam zorganizować sobie galę, na której odbyła się jego pożegnalna walka. Mimo, że jego pożegnalnych walk było już kilka, to tym razem wydaje się, że Najman na dobre żegna się ze sportami walki, które zawodowo uprawiał przez ponad 20 lat. Przykry wydaje się być fakt, że w swoim ostatnim starciu został on pokonany przez taksówkarza.

Walka obu panów zakończyła się w drugiej rundzie. Wtedy „Taxi Złotówa” natarł na Najmana uderzając go kilka razy. “El Testosteron” zapędzony pod siatkę nie reagował na kolejne ciosy i sędzia tej walki postanowił przerwać pojedynek. Zwycięzcą przez techniczny nokaut został ogłoszony Szymon Wrzesień.

Zbigniew Boniek na swoim Twitterze postanowił lakonicznie wypowiedzieć się na temat walki. Napisał tylko: – Chciałbym w końcu pochwalić Marcina Najmana, wygrał już?

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713