Niemcy Polacy za granicą

Robert Lewandowski rozpoczyna „nową przygodę”. Tłumaczymy, o co może chodzić

Fot.: własne/Paweł Jerzmanowski

„Czas na nową przygodę” – napisał na Facebooku i Instagramie Robert Lewandowski. Polski napastnik w Nowy Rok podzielił się z fanami zdjęciem z pierwszego tegorocznego treningu. I sprawił, że część kibiców zaczęła się zastanawiać, czym będzie nowa przygoda najlepszego strzelca Bayernu Monachium.

Nową przygodą z pewnością nie będzie transfer do innego klubu – nad tym nawet nie ma sensu się zastanawiać. Wiele wskazuje jednak na to, że będzie nią nowa umowa marketingowa reprezentanta Polski. Sugeruje to koszulka, w jakiej odbył on pierwszy trening w 2021 roku.

Na zdjęciu opublikowanym na Facebooku i Instagramie Robert Lewandowski ma na sobie koszulkę polskiej firmy 4F. Być może zostanie więc jej ambasadorem. To możliwe, tym bardziej, że twarzą marki od jesieni ubiegłego roku jest żona Lewandowskiego, Anna. Od kilku miesięcy w ofercie firmy jest kolekcja ubrań treningowych stworzona we współpracy właśnie z Lewandowską.

Lewandowski kilkanaście dni temu został wybrany najlepszym piłkarzem świata w 2020 roku. Tak prestiżowe wyróżnienie otwiera mu wiele furtek, jeśli chodzi o porozumienia marketingowe. 4F może być kolejną z nich.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.