Wideo

Konkurent Kiwiora wrócił na boisko. Po kilku minutach strzelił nieziemską bramkę [WIDEO]

screen

Na początku sezonu Jurrien Timber doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie. Holender wrócił do gry w meczu Premier League 2 i od razu strzelił pięknego gola.

Jurrien Timber został piłkarzem Arsenalu w połowie lipca ubiegłego roku. „Kanonierzy” zapłacili za niego 40 milionów euro. Defensor zdołał wystąpić w zaledwie dwóch meczach nowej drużyny.

W starciu 1. kolejki tego sezonu Premier League z Nottingham Forest Holender doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie. Wcześniej Timber zagrał również przeciwko Manchesterowi City w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty. Mikel Arteta wystawiał 22-latka w roli lewego obrońcy.

Na urazie klubowego kolegi skorzystał Jakub Kiwior, który w ostatnich miesiącach pokrywał tę pozycję. Teraz Timber wrócił na plac gry. Holenderski defensor zameldował się na boisku w ramach Premier League 2. Już po kilku minutach strzelił cudownego gola.

Timber otrzymał podanie w okolicach pola karnego. Następnie w efektowny sposób wypracował sobie okazję do oddania uderzenia i posłał piłkę do bramki Blackburn.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.