Wideo

Emiliano Martinez nie wytrzymał po symulce rywala. Tak próbował podnieść go z boiska [WIDEO]

screen

W ostatnich minutach meczu pomiędzy Brentford i Aston Villą doszło do przepychanki między piłkarzami obu drużyn. W jej efekcie arbiter pokazał cztery kartki, w tym jedną czerwoną.

Pomimo prowadzenia do 77. minuty Brentford ostatecznie przegrało ligowy mecz przeciwko Aston Villi. Zespół Matty’ego Casha w końcówce postawił się rywalowi, strzelając dwa szybkie gole. Chwilę później piłkarze stracili nad sobą panowanie.

Na kilka chwil przed ostatnim gwizdkiem arbitra Emiliano Martinez dotknął Neala Maupaya w pobliżu swojego pola karnego. Napastnik Brentford padł niczym po solidnym ciosie. Mistrz świata z Kataru nie zamierzał na to patrzeć.

Bramkarz gości rzucił w kierunku Francuza krótką wiązankę, a następnie własnoręcznie próbował podnieść go z placu gry. Martinez zrobił to na tyle agresywnie, że prawie ściągnął z niego koszulkę.

Po tym wydarzeniu doszło do przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn. W jej efekcie sędzia pokazał cztery kartki, a wykluczony został Boubacar Kamara. Pomocnik Aston Villi uderzył w twarz Jehora Jarmoluka.

https://twitter.com/collinabanter/status/1736416903147471327
Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.