Bukmacherka

Promocja polskiego bukmachera: 200 zł za celny strzał Lewego z Estonią!

Fot. Materiały partnera

Na barażowy mecz o EURO 2024 we współpracy z legalnym, polskim bukmacherem Betfan mamy dla Was specjalną akcję. Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym BIALOCZERWONI, obstaw pierwszy kupon za 20 zł na dowolne zdarzenie z meczu Polska – Estonia i w przypadku co najmniej jednego celnego strzału Roberta Lewandowskiego odbierz dodatkowo 200 złotych we freebecie! Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły promocji.

Materiały partnera

Zasady promocji na mecz Polska vs Estonia

  1. Otwórz konto z kodem promocyjnym: BIALOCZERWONI (a. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe)
  2. Wpłać dokładnie 20 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 20 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty Polska – Estonia (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 21.03, godz. 23:59)
  4. Jeśli Lewy odda celny strzał w starciu z Estonią, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 zł. Freebetem grasz jak chcesz!

Gdzie znajdę typy bukmacherskie z analizami?

Jeżeli interesuje Ciebie temat obstawiania piłki nożnej, to zapraszamy do zaprzyjaźnionej grupy na Facebooku „Gram Grubo – typy bukmacherskie i dyskusje” z prawie 80 tysiącami członków, gdzie znajdziecie m.in. typy bukmacherskie na dziś z analizami, specjalne promocje bukmacherskie oraz konkursy na freebety dla wszystkich graczy. Kliknij w link i dołącz do darmowej grupy -> https://www.facebook.com/groups/1057827740984784.

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera BETFAN. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.