Ekstraklasa

Padły mocne słowa na temat Josue. „Jest narcyzem […] Nie jest akceptowany w szatni”

Fot. Paweł Jerzmanowski

Legia Warszawa przeżywa ostatnio gorszy czas. Odpadnięcie z Ligi Konferencji Europy i przeciętne wyniki w PKO BP Ekstraklasie sprawiają, że stołeczny zespół jest coraz częściej krytykowany przez ekspertów. Krytykowani są także jego konkretni piłkarze.

2:6 – takim wynikiem zakończył się dwumecz Legii Warszawa z Molde FK w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Gdy dołoży się do tego dwa remisy (z Puszczą Niepołomice i Koroną Kielce) na trzy spotkania rundy wiosennej w PKO BP Ekstraklasie, wyjdzie, że stołeczny zespół przeżywa kryzys.

Ten kryzys powoduje, że w mediach pojawia się coraz więcej krytycznych głosów na temat całego zespołu Legii, jak również jej poszczególnych piłkarzy. Jednym z zawodników, którym obrywa się coraz mocniej, jest Josue.

Na temat kapitana Legii, w rozmowie z portalem polsatsport.pl wypowiedział się były piłkarz warszawiaków, Marek Jóźwiak. – On jest narcyzem, który najlepiej czuje się ze sobą samym – przyznał dobitnie Jóźwiak. – Nie jest żadną tajemnicą w środowisku, że nie jest akceptowany w szatni przez resztę graczy i atmosfera wokół niego jest coraz bardziej gęsta – dodał.

Josue jest piłkarzem Legii od lipca 2021 roku. Od jakiegoś czasu jest także jej kapitanem. W tym sezonie rozegraął on 37 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił osiem goli i zaliczył trzy asysty.