Polacy za granicą

Krzysztof Piątek zmarnował karnego w 12. minucie doliczonego czasu gry. Polak mógł uratować wynik [WIDEO]

Screen: X/beINSPORTS_TR

W meczu 26. kolejki ligi tureckiej Basaksehir przegrał u siebie z Kayserisporem (2:3). Gospodarze mogli wywalczyć punkt, ale w 12. minucie doliczonego czasu gry, rzutu karnego nie wykorzystał Krzysztof Piątek.

Krzysztof Piatek ostatnio znajduje się w znakomitej formie. W tym sezonie ligowym strzelił już 12 goli. W poniedziałek na listę strzelców się jednak nie wpisał.

27-latek miał szansę pokonać bramkarza w ostatnich sekundach meczu, ponieważ sędzia, przy wyniku 3:2 dla Kayserisporu, podyktował rzut karny dla Basaksehiru. Do wykonania jedenastki podszedł właśnie polski napastnik, ale bramkarz rywali wyczuł jego intencje.