Wideo

Nieprawdopodobny gol w lidze hiszpańskiej. „Przypomina się Roberto Carlos” [WIDEO]

Screen/ X/ ElevenSportsPL

Osasuna pokonała Getafe rezultatem 3:2 w meczu 21. kolejki LaLiga. Decydujące trafienie Jesusa Areso padło po strzale niemal z narożnika boiska.

Zawody na Estadio El Sadar lepiej rozpoczęły się dla drużyny gospodarzy. Po niespełna dziesięciu minutach gry prowadzenie Osasunie dał Raul Garcia, a nieco ponad kwadrans później do siatki Getafe trafił Iker Munoz. Wówczas wydawało się, że podopiecznym Jagoby Arrasate nic już nie zagraża.

Po przerwie to goście wyszli na plac gry o wiele bardziej zdeterminowani. Efektem ich walki były trafienia Mayorala i Maksimovicia. Na kilka chwil przed ostatnim gwizdkiem arbitra to jednak Osasuna zdobyła zwycięską bramkę.

Atak prawą stroną boiska przeprowadzał wprowadzony na boisko Jesus Areso. Hiszpan dociągnął akcję niemal do narożnika i uderzył w stronę bramki rywali. Ku zaskoczeniu wszystkich, futbolówka wylądowała w siatce.

Jak to w ogóle wpadło?! Przypomina się słynne trafienie Roberto Carlosa na Wyspach Kanaryjskich, bodajże z meczu z Teneryfą. Co za trafienie! zachwycali się komentatorzy.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.