Wideo

Sparing Wisły P. z Radomiakiem zakończony przed czasem. Wielkie przepychanki na boisku [WIDEO]

screen/ YouTube/ WisłaPłockTV

Sparing pomiędzy Wisłą Płock i Radomiakiem Radom niespodziewanie został zakończony na kwadrans przed planowanym upływem czasu gry. Pomiędzy piłkarzami obu drużyn doszło do przepychanek.

Mecz towarzyski Wisły Płock oraz Radomiaka Radom został rozegrany w przerwie reprezentacyjnej. To dobry czas, aby przetestować nowych piłkarzy i rozwiązania taktyczne. Polskie drużyny sprawdziły się na Duzbud Arena w Ząbkach.

Po niespełna kwadransie „Nafciarze” objęli prowadzenie po golu Nikoli Sreckovicia. W dalszej fazie spotkania to piłkarze z Radomia mieli więcej okazji na strzelenie bramki, jednak trafienie Serba okazało się jedynym w tym meczu. Pod koniec sparingu na murawie zagościły wydarzenia, mające ze sportem niewiele wspólnego.

W 73. minucie Edi Semedo sfaulował Denysa Taradudę, a pomiędzy zawodnikami wywiązała się przepychanka. Obaj zostali ukarani żółtymi kartkami, ale to nie wystarczyło do uspokojenia sytuacji. Konflikt dwóch graczy przerodził się w zamieszanie z udziałem prawie wszystkich obecnych na płycie boiska.

Z uwagi na spięcie arbiter postanowił przedwcześnie zakończyć widowisko. Całą sytuację zobaczyć można na nagraniu poniżej. Odtwarzanie rozpocznie się w momencie faulu Semedo.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.