Hiszpania

Lewandowski podszedł do Viniciusa Juniora przed rzutem karnym. Media zdradziły, co powiedział [WIDEO]

Screen: X/MadridTotal_

Real Madryt nie dał szans FC Barcelonie w niedzielnym finale Superpucharu Hiszpanii. „Królewscy” wygrali 4:1, a bohaterem meczu okazał się Vinicius Junior. Brazylijczyk popisał się hat-trickiem, mimo że w pewnym momencie zdekoncentrować próbował go nawet Robert Lewandowski.

Real Madryt nie dał FC Barcelonie żadnych szans w finale Superpucharu Hiszpanii. „Królewscy” już po 10 minutach prowadzili 2:0, a ostatecznie wygrali 4:1. Jedynego gola dla Katalończyków strzelił Robert Lewandowski. Po stronie Realu prym wiódł natomiast Vinicius Junior, który popisał się hat-trickiem.

Brazylijczyk strzelił trzy gole jeszcze przed przerwą. Trzeci raz na listę strzelców wpisał się w 39. minucie, wykorzystując rzut karny. Rzut karny, przed którym zdekoncentrować próbował go nawet Robert Lewandowski. Polak podszedł do zawodnika Realu i – według hiszpańskich mediów – zapytał: „Ty będziesz strzelał karnego? Ty?„. – Pewnie – odparł Vinicius. – No to strzelaj w takim razie – odparł reprezentant Polski.